W kwietniu 2018.

TYDZIEŃ KULTURY

09.042018 r. w poniedziałek rozpoczął się XIV Międzygrupowy Przegląd Teatrzyków. Wystąpiła grupa Promyków w teatrzyku „Roztargniony tygrysek” oraz Pszczółki w przedstawieniu „Święto Ziemi”.
10.04.2018 r. w drugim dniu przeglądu zaprezentowały się Gwiazdeczki – teatrzyk pt. „Piłka” następnie Biedronki wystąpiły w teatrzyku „Czerwony Kapturek”. Na końcu wystąpiły Krasnoludki i przedstawiły „Szewczyka Dratewkę”. Wszystkie teatrzyki bardzo się wszystkim podobały.
11.04.2018 r. odbył się Wiosenny Pokaz Mody. Przedszkolaki zaprezentowały swoje kolekcje ubrań na wiosenne dni.
12.04.2018 r. dzieci wyjechały na wycieczkę do Jeleniej Góry, do Filharmonii Dolnośląskiej. Uczestniczyły w koncercie „Czary na łące”. Było to niezapomniane przeżycie.
13.04.2018 r. w ostatnim dniu Tygodnia Kultury odbyło się grupowe spotkania ze sztuką. Krasnoludki poznawały sylwetkę i twórczość Wielkiego kompozytora Fryderyka Chopina. Następnie malowały farbami prace inspirowane słuchaniem „Preludium deszczowego” F. Chopina.
I tak zakończył się Tydzień Kultury w naszym przedszkolu

« 1 2 3 4 5 6 7 »